دیدار و گفت و گوی مدیر کل بنیاد شهید استان آذربایجان غربی با مدیر عامل شرکت متد

دیدار مدیر کل بنیاد شهیداستان آذربایجان غربی

به گزارش ایثار: جناب آقای مهدی فعال (مدیر کل بنیاد شهید استان آذربایجان غربی)  ضمن قدردانی از تلاش های شرکت متد در زمینه ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی به جامعه شاهد و ایثارگر گفت: خدمت به این قشر که حق زیادی بر گردن ملت ایران دارند ارزش والایی دارد.

وی با بیان اینکه تلاش همه مسئولان و دست اندرکاران باید در مسیر تسهیل امور این صاحبان اصلی انقلاب اسلامی باشد افزود: مسئولان بدانند که این خدمت برای همیشه در نامه اعمال آنان باقی مانده و باعث افتخار آنان می شود.

 مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی بر ارتقای سطح خدمت رسانی به ایثارگران و جامعه شاهد در زمینه پزشکی و بهداشتی تاکید کرد و افزود: این خدمات باید در شان شاهدان و ایثارگران باشد تا مورد رضایت خدا و حضرت ولیعصر(عج) قرار گیرد.

 معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی در این جلسه گفت:  اعضای جامعه ایثارگری حق بسیار بزرگی به گردن همه ملت ایران دارند زیرا این عزیزان کسانی هستند که آسایش و آرامش امروز ما به‌واسطه ایثار و فداکاری‌های آنان ایجاد شده است و یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت به این عزیزان به‌ خصوص در بحث خدمات پزشکی و درمانی است.

زیبا والی با تاکید بر این که یکی از مهم‌ترین وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمات‌رسانی پزشکی و درمانی به ایثارگران است افزود: با توجه به افزایش میانگین سنی تمام ایثارگران و مشکلات پزشکی که این افزایش سن در پی دارد، هر روز بر اهمیت موضوع درمان ایثارگران افزوده می‌شود.

جناب دکتر ایرج عربی مدیر عامل شرکت متد تاکید کردند : در راستای کیفی سازی عملکرد شرکت متُد، تأکید ویژه هیئت‌ مدیره بر ارتقاء رضایت‌مندی ایثارگران و خدمات‌رسانی مطلوب به این عزیزان است. همچنین تلاش شده است کنترل و نظارت بر عملکردها را تقویت کنیم و در راستای کیفی سازی، تکنولوژی‌های روز را به کار گیریم.

در این جلسه آقای نجفی مدیر حراست، آقای رجبی مدیر امور حقوقی شرکت متد و آقای فرید مدیر عامل شرکت بیمه دی نیز حضور داشتند.

گفتنی است در این جلسه مشکلات مرکز ارتز و پروتز شهید باکری کوثر آذربایجان مطرح و نسبت به بررسی و رفع موانع موجود، راهکارهایی ارائه گردید.

تازه های شرکت متد

تازه های مراکز متد

اشتراک گذاری این خبر

Email
LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp