تامین مطالبات بیمارستان سلمان یاسوج

مدیرعامل شرکت متد بهمراه مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران کهگیلویه وبویراحمد با حضور در بیمارستان سلمان یاسوج با جانبازان بستری شده در این مرکز درمانی دیدار و چگونگی روند خدمات رسانی به آنان را بررسی کردند .

دکتر عربی با بیان اینکه بیشترین درد و رنج را در میان جانبازان این عده از جانبازان اعصاب و روان متحمل می‌شوند، افزود: باید مشکلات  پیش روی مربوط به آن‌ها پی‌گیری و برطرف شود.

وی با بیان اینکه خدمت به جانبازان وظیفه همه مسئولان کشوری است، افزود: به همین خاطر از بیمارستان روانپزشکی سلمان یاسوج و قسمت های مختلف آن بازدید به عمل آوردیم تا جویای مشکلات این عزیزان از نزدیک باشیم، و به مطالبات این مرکز درمانی در اولین فرصت پاسخ بدهیم. .

وی درخصوص درمانگاه شهید مصطفی خمینی گفت: باتوجه به جلسات متعددی که برگزار شد این درمانگاه به شرکت متد واگذار و به زیر مجموعه بیمارستان سلمان اضافه وانشالله از بهمن ماه آغاز بکار خوهد نمود. نبودن پزشکان متخصص اولین و مهمترین مشکلات جانبازان است که از طریق وزارت بهداشت پیگیری و رایزنی خواهد شد.

سید  منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های شرکت متد در زمینه ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی به جامعه ایثارگران گفت: خدمت به این قشر که حق زیادی بر گردن ملت ایران دارند ارزش والایی دارد.

در پایان با تقدیر از زحمات جناب آقای محمد گودرزی، قاسم روان آور با حکم مدیرعامل شرکت متد به عنوان رئیس بیمارستان سلمان یاسوج منصوب شد.

تازه های شرکت متد

تازه های مراکز متد

اشتراک گذاری این خبر

Email
LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp