مرکز امداد و آمبولانس کوثر

مرکز امداد آمبولانس کوثر در سال  ۱۳۷۹ بعنوان یکی از مراکز تحت پوشش شرکت متد با هدف  ارتقاء کیفیت ترابری درمانی شروع به کار نمود و از ابتدای فعالیت بیشترین خدمات  را به خانواده محترم شهدا و جانبازان معزز ارئه می نماید. از بهترین برند خودرو و تجهیزات با کیفیت پزشکی استفاده می شود. در کشور به عنوان یک مرکز معتبر آمبولانس شناخته شده ایم. این مرکز سالیانه بطور متوسط بین شانزده تا هفده هزار  ماموریت انجام می دهد در حال حاضر با در اختیار داشتن ۱۴ دستگاه آمبولانس در حال فعالیت می باشد

مرکز امداد و آمبولانس کوثر

مرکز امداد آمبولانس کوثر در سال  ۱۳۷۹ بعنوان یکی از مراکز تحت پوشش شرکت متد با هدف  ارتقاء کیفیت ترابری درمانی شروع به کار نمود و از ابتدای فعالیت بیشترین خدمات  را به خانواده محترم شهدا و جانبازان معزز ارئه می نماید. در این مرکز از بهترین برند خودرو و تجهیزات با کیفیت پزشکی استفاده می شود. در کشور به عنوان یک مرکز معتبر آمبولانس شناخته شده است. این مرکز سالیانه بطور متوسط بین شانزده تا هفده هزار  ماموریت انجام می دهد. در حال حاضر با در اختیار داشتن ۱۴ دستگاه آمبولانس در حال فعالیت می باشد.

مرکز امداد آمبولانس کوثر یکی از بزرگترین مراکز آمبولانس خصوصی در کشور است که با استفاده از سیستم رادیوئی و تلفن همراه در تمامی اوقات شبانه روز آماده ارائه خدمات به جانبازان گرانقدر و خانواده های معظم شهدا می باشد.  این مرکز دارای قرارداد با بیمه دی و بیمارستان های  ساسان ،خاتم الانبیا ، بخش پیوند اعضا بیمارستان سینا و امام خمینی، فدراسیون جانبازان و معلولین ،  معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کل کشور می باشد.

این مرکز در سال ۱۳۷۹ بعنوان یکی از مراکز تحت پوشش شرکت متد، با هدف ارتقاء کیفیت ترابری درمانی ، شروع به کار نمود و با به کارگیری نیروهای مجرب و متعهد و کار آزموده، تا کنون خدمات ارزشمندی را به جانبازان گرامی و دیگر شهروندان ارائه نموده است. در حال حاضر با در اختیار داشتن ۱۴ دستگاه آمبولانس، سالیانه بطور متوسط بین شانزده تا هفده هزار ماموریت انجام می دهد.

فعالیت های مرکز به شرح ذیل می باشد:

۱- خدمات رسانی به کلیه خانواده محترم  شهدا و جانبازان معزز  تهران و سایر استانها

۲- خدمات به جانبازان مستقر درآسایشگاه های مراکز توانبخشی تهران

۳- خدمات به بیمارستانهای تحت پوشش  بنیاد شهید و امور ایثارگران

۴- خدمات به کلیه شهروندان محترم

۵- خدمات رسانی به کلیه جانبازان وخانواده محترم شهدا تحت پوشش بیمه ایران

این خدمات در قالب نقل و انتقال جانبازان (طبق دستورالعمل) و شهروندان گرامی در تمامی ساعات شبانه روز در داخل شهر تهران و اعزام بیماران به خارج از شهر تهران و بلعکس و اجاره کلیه تجهیزات پزشکی با تحویل در محل انجام می گیرد.

مدارک نقل و انتقال رایگان جانبازان معزز و خانواده محترم شهدا
گالری تصاویر
اطلاعات تماس

تهران، پاسداران، روبروی گلستان چهارم، پلاک ۲، طبقه دوم ، مرکز آمبولانس کوثر

۲۲۵۶۷۷۷۳ – ۲۲۵۶۷۷۷۱ (۹۸۲۱+)

۲۲۵۶۷۷۷۴(۹۸۲۱+)

emdadkowsar.ir

ساعات پاسخگویی اداری: شنبه لغایت چهارشنبه

تهران، پاسداران، روبروی گلستان چهارم، پلاک ۲، طبقه دوم ، مرکز آمبولانس کوثر

۲۲۵۶۷۷۷۳ – ۲۲۵۶۷۷۷۱ (۹۸۲۱+)

۲۲۵۶۷۷۷۴(۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی اداری: شنبه لغایت چهارشنبه