بیمارستان میلاد شهریار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد

بیمارستان میلاد شهریار

بیمارستان روان پزشکی میلاد شهریار با تجهیز واحدهای مختلف در مساحتی بالغ بر ۴۳۰۰ متر مربع در شهرستان شهریار در سال ۱۳۸۷ افتتاح گردید. و در حال حاضر دارای بخش اورژانس با ۱۲ تخت بستری، اتاق احیاء، اتاق عمل سرپایی، اتاق ایزوله عفونی، اتاق گچ گیری و ارائه خدمات از طریق واحدهای آزمایشگاه، رادیولوژی، کلینیک های تخصصی قلب، داخلی، گوارش، ارتوپدی، آندوسکوپی، کولونوسکوپی و اکوکاردیوگرافی و تست ورزش و … خدمات ارائه شده را ارتقاء بخشیده است و در حال خدمت رسانی به جانبازان گرامی و مراجعین غیر ایثارگر می باشد. 

بیمارستان روان پزشکی میلاد شهریار با تجهیز واحدهای مختلف در مساحتی بالغ بر ۴۳۰۰ متر مربع در شهرستان شهریار که دارای آب و هوایی بسیار دلپذیر و مطلوب برای بیماران به ویژه بیماران اعصاب و روان در سال ۱۳۸۷افتتاح گردید. در سال ۱۳۸۸ موفق به دریافت موافقت اصولی و در سال ۱۳۹۲ پروانه بهره برداری موقت از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را دریافت نمود و در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت پروانه دائم بیمارستان شد. بیمارستان در طی سال‏های شروع به کار از رشد کیفی و کمی مناسبی نیز برخوردار بوده است. و در حال حاضر دارای بخش اورژانس با ۱۲ تخت بستری، اتاق احیاء، اتاق عمل سرپایی، اتاق ایزوله عفونی، اتاق گچ گیری و ارائه خدمات از طریق واحدهای آزمایشگاه، رادیولوژی، کلینیک های تخصصی قلب، داخلی، گوارش، ارتوپدی، آندوسکوپی، کولونوسکوپی و اکوکاردیوگرافی و تست ورزش و … خدمات ارائه شده را ارتقاء بخشیده است و در حال خدمت رسانی به جانبازان گرامی و مراجعین غیر ایثارگر می باشد.

قرارداد این مرکز با بیمه تامین اجتماعی، سلامت و نیروهای مسلح و بیمه دی می باشد. در مسیر استراتژی توسعه گام‏های بلندی را برداشته است و در ارزشیابی های اعتبار بخشی صورت گرفته تا کنون، گواهینامه درجه یک اعتبار بخشی بیمارستانی را کسب نموده است.

بیمارستان روان پزشکی میلاد شهریار تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران با هدف تقویت و توسعه خدمات و مراقبت‏های بهداشتی و درمانی روان پزشکی و با الزام ارائه این خدمات درمانی در چارچوب دستورالعمل های اعتبار بخشی ملی به منظور ارتقا و بهبود کیفیت خدمات درمانی، تشخیصی و توان بخشی ارائه شده از طریق اخذ مجوز ۶۴ تخت روان پزشکی و به عنوان تنها مرکز تخصصی اعصاب و روان در غرب استان تهران زیر نظر بنیاد شهید و امور ایثارگران غرب استان تهران فعالیت می نماید. این مرکز با ارائه خدمات تخصصی، شامل مشاوره های روان شناسی، شوک درمان (ECT)، مددکاری، کار درمانی و بخش های بستری و درمانگاه های تخصصی و روانپزشکی و ۱۲ تخت بستری اورژانس، اتاق احیاء، اتاق عمل سرپایی، آزمایشگاه رادیولوژی، اتاق ایزوله عمومی، اتاق گچ گیری، اندوسکوپی و کلونوسکوپی و سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی و تست ورزش و درمانگاه تخصص ارتوپدی، قلب، داخلی، گوارش، جراح عمومی، مغز و اعصاب، سونوگرافی، متخصص عفونی، کلینیک زنان، واحد فیزیوتراپی و دندان پزشکی در حال خدمت رسانی به جانبازان گرامی و بیماران غیر ایثارگر می باشد.

با توجه به اهمیت ارتقاء ایمنی بیمار در آخرین بازنگری، ضمن تاکید بر ایمنی بیمار در رسالت بیمارستان و تغییر اهداف کلی، نظر بر این قرار گرفت که در صورت امکان استاندارد بیمارستان دوستدار ایمنی بیمار در سیستم جاری گردد. همچنین با توجه به اخذ گواهی سیمین و لوح تقدیر مدیریت خدمات سبز از سوی سازمان محیط زیست در سال ۹۸، برنامه ریزی جهت ارتقاء استانداردهای زیست محیطی و اخذ گواهی زرین مدیریت سبز کشور اجرا گردد.

مسئول بخش:  

ساعت کاری :

توضیحات: 

مسئول بخش:  

ساعت کاری : 

توضیحات: 

مسئول بخش: 

ساعت کاری : 

توضیحات: 

برنامه هفتگی کلینیک
روزهای هفته نام پزشک عمومی نام پزشک متخصص توضیحات
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
داخلی های بیمارستان میلاد شهریار
گالری تصاویر
اطلاعات تماس

کدپستی: 

        

کدپستی: