درمانگاه شاهد مشهد فعالیت خود را زیر نظر شرکت متد آغاز کرد

درمانگاه شاهد مشهد

به گزارش ایثار: حجت الاسلام حسین معصومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی در جلسه ای با دکتر ایرج عربی مدیر عامل شرکت متد که در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد استان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: طبق ابلاغیه ریاست عالی بنیاد شهید، تمامی درمانگاه ها به شرکت متد واگذار شده است.

وی افزود: درمانگاه شاهد یک مجموعه تخصصی درمانی است که برای خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران تاسیس شده و فعالیت خود را به عنوان درمانگاه تخصصی از ابتدای خرداد ماه آغاز کرده است.

این درمانگاه از بخش های دندانپزشکی، فیزیوتراپی، رادیولوژی، سونوگرافی، قلب، پزشک عمومی، نوار عصب و عضله، بینایی سنجی و شنوایی سنجی تشکیل شده است.

این مقام مسئول افزود: به جز دندانپزشکی و عینک تمامی خدمات برای خانواده شهدا و ایثارگران که تحت پوشش بیمه دی هستند،  و برای ایثارگران رایگان است.

حجت الاسلام معصومی افزود: در راستای پاسخگویی و خدمت رسانی سریع به ایثارگران، تعدادی از دستگاه های این مرکز تعویض و تعدادی از بخش ها نیز تجهیز می شود.

مدیر عامل شرکت متد گفت: تمام تلاش و هدف شرکت متد ارائه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران است و امیدواریم با تلاش و پشتکار، رضایت ایثارگران را جلب کنیم.

دکتر ایرج عربی، دکتر جعفر حنایی را به عنوان مدیر درمانگاه تخصصی شاهد و نماینده شرکت متد برای اداره مراکز این شرکت در مشهد منصوب کرد.

گفتنی است؛ درمانگاه شاهد از ساعت ۷:۱۵ تا ۱۴:۳۰ و در روزهای زوج به صورت یکسره تا ساعت ۱۹:۳۰ فعالیت می کند، این درمانگاه درخیابان کوهسنگی، بین کوهسنگی ۲۲و ۲۴ واقع شده است.

تازه های شرکت متد

تازه های مراکز متد

اشتراک گذاری این خبر

Email
LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp