تاریخچه متد

شرکت متد در سال ۱۳۷۲ با هدف تامین انواع خدمات پزشکی، پیراپزشکی و پشتیبانی مربوطه اعم از خدمات کلینیبکی، پارا کلینیکی، توانبخشی و اخذ نمایندگی از کمپانیهای داخل و خارج کشور تأسیس گردید

تاریخچه متد

شرکت متد در سال ۱۳۷۲ با هدف تامین انواع خدمات پزشکی، پیراپزشکی و پشتیبانی مربوطه اعم از خدمات کلینیکی، پارا کلینیکی، توانبخشی و اخذ نمایندگی از کمپانی های داخل و خارج کشور تأسیس گردید.

شرکت متد (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۷۲/۴/۶ تحت شماره ۹۹۳۲۲ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید و در ابتدا فعالیت خود را با مرکز ام.آر.آی کوثر آغاز نمود. در سال ۱۳۷۷ کلینیک فوق تخصصی ریه و مراکز ارتز و پروتز کوثر  به شرکت متد واگذار شد.

در سال ۱۳۹۵ بیمارستان ‏های روانپزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای  سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  و مواد ۱۳ و ۲۱  قانون مدیریت خدمات کشوری نقشه راه اصلاح نظام اداری ابلاغی رئیس جمهور محترم و برنامه جامع اصلاح نظام اداری  سال‌های ۱۳۹۴ الی ۱۳۹۶ ابلاغی معاون اول رئیس جمهور به شرکت متد واگذار گردید.

شرکت متد با هدف تامین انواع خدمات پزشکی، پیراپزشکی و پشتیبانی مربوطه اعم از خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی، توانبخشی، بازرگانی مشتمل بر صادرات و واردات، خرید و فروش تجهیزات پزشکی، دارو و تولید تجهیزات پزشکی و توانبخشی و قطعات ارتز و پروتز و اخذ نمایندگی از کمپانیهای داخل و خارج کشور تأسیس و هر ساله روند پویا و روبه رشد خود را ادامه داده است و با در اختیار گرفتن مراکز مختلف، افتتاح مراکز جدید و تجهیز با دستگاههای به روز و پیشرفته و همچنین با استخدام نیروهای توانمند و کارآزموده هر روز بر قدرت و توان خود افزوده است.

در سال ۱۳۹۸ فرایند واگذاری درمانگاه های بنیاد به شرکت متد آغاز شد که تاکنون یک داروخانه و ۵ درمانگاه به این شرکت واگذار گردیده و دو درمانگاه در فرایند واگذاری است.