جانبازان امانت‌داران انقلاب و نظام هستند

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

طراح گرافیک یا سایت  از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه ۱۹ آذر در دیدار با جانباز ۴۵ درصد، «حسین تالی مقدم»، گفت: جانبازان امانت‌داران انقلاب و نظام بوده و هستند و یکی از ویژگی‌‌های آنها، ایمان و اعتقاد و باور قلبی به هدف خود بوه است که در همه صحنه‌های قبل و بعد انقلاب از نظام و اسلام دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: جانبازان سرافراز با نثار بخشی از وجود خود در راه دفاع از ارزش‌ها، آخرت خود را آباد کرده‌اند.
حجت الاسلام معصومی ادامه داد: مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران باید توسط مسئولان مربوطه شناسایی و مرتفع شود زیرا شهدا، جانبازان و آزادگان با ایثارگری خود ایران اسلامی را از چنگال دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب نجات دادند.
جانباز ۴۵ درصد حسین تالی مقدم در سال ۱۳۵۰ چشم به جهان گشود و در سال ۱۳۶۵ به مقام رفیع جانبازی نائل آمد.
گفتنی است بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد پرونده ۱۹۱۰ شهید، ۸۳۶۲ جانباز و ۵۹۰ آزاده را تحت پوشش خود دارد.

اشتراک گذاری این خبر

Email
LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp
بستن منو
تغییر اندازه فونت