بیمارستان تخصصی روانپزشکی اردبیل

بیمارستان تخصصی روانپزشکی ایثارشهید پاریاب اردبیل در سال ۱۳۷۵ در سایه تلاشهای مجدانه شهید پاریاب (از جانبازان معزز استان اردبیل که به فیض شهادت نایل گردید ) و حمایت‌های مستمر امام جمعه فقید استان (مرحوم آیت ا… مروج) در مساحتی بالغ بر ۸ هکتار در یکی از زیباترین مناطق شهر اردبیل (مشرف به دریاچه شورابیل)  تأسیس شده است.

بیمارستان تخصصی روانپزشکی اردبیل

بیمارستان تخصصی روانپزشکی ایثار شهید پاریاب اردبیل در سال ۱۳۷۵ در سایه تلاشهای مجدانه شهید پاریاب (از جانبازان معزز استان اردبیل که به فیض شهادت نایل گردید) و حمایت‌های مستمر امام جمعه فقید استان (مرحوم آیت ا… مروج) در مساحتی بالغ بر ۸ هکتار در یکی از زیباترین مناطق شهر اردبیل (مشرف به دریاچه شورابیل)  تأسیس شده است.

بیمارستان تخصصی روانپزشکی ایثار شهید پاریاب اردبیل دارای ۱۴۸ تخت فعال روانپزشکی بوده و شامل بخش های اورژانس، چهار بخش بستری روانپزشکی است.  اورژانس بیمارستان به طور شبانه روزی فعال می باشد. از سال ۱۳۸۲ تا کنون بیمارستان موفق به اخذ گواهی درجه یک اعتباربخشی از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است.

این مرکز با ۱۷۵ نفر پرسنل آموزش دیده، آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم، جانبازان و خانواده های گرانقدرشان می باشد. بیمارستان تخصصی روانپزشکی ایثار شهید پاریاب اردبیل در سال ۱۳۷۵ در سایه تلاشهای مجدانه شهید پاریاب (از جانبازان معزز استان اردبیل که به فیض شهادت نایل گردید) در مساحتی بالغ بر هشت هکتار در یکی از زیباترین مناطق شهر اردبیل  (مشرف به دریاچه شورابیل)  تأسیس و به حمد الهی در سالهای اخیر در سایه حمایت‌های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل شاهد روند رو به رشد بوده است.

همچنین بر اساس ارزیابی کارشناسان مرکز بهداشت روانی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در بین بیمارستان‌های روانپزشکی تحت پوشش بنیاد، حائز رتبه اول گردیده است.

 از خدمات بیمارستان می توان به موارد ذیل اشاره نمود: خدمات روانپزشکی، روانشناسی و مشاوره، مددکاری، کاردرمانی، درمان با الکتروشوک مغزی، فیزیوتراپی، رادیولوژی، خدمات آزمایشگاهی، دندانپزشکی، اسپیرومتری و…. همچنین این مرکز مجهز به کتابخانه تخصصی و داروخانه نیز می باشد.

در حال حاضر جهت انجام خدمات درمانی مناسب، بیمارستان با کلیه بیمه های پایه و بیمه تکمیلی دی دارای قرارداد می باشد. از جمله گواهی های اخذ شده توسط بیمارستان مدیریت خدمات سبز ( ایزو ۱۴۰۰۰) می باشد.

برنامه هفتگی کلینیک
روزهای هفته نام پزشک تخصص ساعت کاری
همه روزه آقای دکتر علیرضا تمدن روان پزشکی ۸:۳۰ الی ۱۰:۳۰
همه روزه دکتر پرویز مولوی روان پزشکی ۷:۱۵ الی ۸:۳۰
همه روزه دکتر بهبود معصوم زاده روان پزشکی ۹:۰۰ الی ۱۰:۰۰
همه روزه دکتر رضا کاظمی روان پزشکی ۱۱:۳۰ الی ۱۴:۰۰
همه روزه دکتر مسلم ابوالحسن زاده روان پزشکی ۰۸:۳۰ الی ۱۰:۰۰
داخلی های بیمارستان ایثار
بخش داخلی بخش داخلی
ریاست ۳۳۵۱۱۰۱۰ اطلاعات ۳۳۵۱۴۲۰۹
مدیر و معاون مالی و اداری ۳۳۵۱۳۸۵۱ معاون امور درمان ۳۳۵۲۰۴۶۳
پذیرش و ترخیص ۳۳۵۲۰۴۶۲ درمانگاه ۳۳۵۱۱۵۰۷
یک ۲۴۱- ۲۲۸ دو ۲۴۲-۲۲۲
سه ۲۳۰-۲۳۳ چهار ۲۱۲-۲۴۴
کاردمانی ۲۳۱ واحد مددکاری ۲۱۹
دفتر پرستاری ۲۱۸ حسابداری ۲۰۳
پذیرش و ترخیص ۲۱۰ آزمایشگاه ۲۱۳
اطلاعات تماس

اردبیل ـ خیابان عطایی ـ میدان شهید اصغر عوض زاده ـ بیمارستان تخصصی روانپزشکی ایثار 

کدپستی: ۵۶۱۹۶۳۶۷۳۳

۰۴۵-۳۳۵۱۴۲۰۹

۳۳۵۱۱۵۰۸- ۰۴۵

https://isarhospital.com

اردبیل ـ خیابان عطایی ـ میدان شهید اصغر عوض زاده ـ بیمارستان تخصصی روانپزشکی ایثار 

کدپستی: ۵۶۱۹۶۳۶۷۳۳

۰۴۵-۳۳۵۱۴۲۰۹

۳۳۵۱۱۵۰۸- ۰۴۵

https://isarhospital.com