آغاز اجرای نسل چهارم اعتبار بخشی بیمارستان های کشور

با آغاز اجرای نسل چهارم اعتبار بخشی بیمارستان های کشور از نیمه دوم  سال ۹۸، و با توجه به اولویت انجام طرح با بیمارستان های تک تخصصی، بیمارستان های تابعه شرکت متد نیز میزبان ارزیابان محترم اعزامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بودند.

ویرایش چهارم اعتبار بخشی به طور کلی دارای ۵۱۴ سنجه بوده و شامل ۲۱۴ سنجه درجه ۱، ۲۱۴ سنجه درجه ۲ و ۸۶ سنجه درجه ۳ در ۱۹ محور و در قالب ۱۱۰ استاندارد تعریف شده است.

با توجه به تدوین و ابلاغ سنجه های اعتبار بخشی نسل چهارم با تأکید بر ایمنی در درمان بیماران در مراکز درمانی، این موضوع در ارزیابی جاری از اهمیت به سزایی برخوردار است.

با عنایت به جامعه هدف مراکز درمانی تحت نظر شرکت متد، سیاست کلی شرکت ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت به مراجعین گرامی می­باشد. از همین رو تمامی ظرفیت ها و سرمایه ها برای کسب بالاترین رتبه اعتبار بخشی در بیمارستان های روانپزشکی صدر تهران، نیایش تهران، میلاد شهریار، ایثار اردبیل، شهید رجایی اصفهان، فجر تبریز، سلمان یاسوج، جنت شیراز، بوستان اهواز و امام خمینی (ره) مشهد به کار گرفته شد.

نتایج حاصل از ارزیابی صورت گرفته پس از پایان کامل دوره و ارزیابی تمامی بیمارستان های کشور  بررسی و آنالیز داده های جمع آوری شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام می گردد.

تازه های شرکت متد

تازه های مراکز متد

اشتراک گذاری این خبر

Email
LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp