مراسم تودیع و معارفه رئیس بیمارستان میلاد شهریار

مراسم تودیع و معارفه رئیس بیمارستان میلاد شهریار با حضور دکتر عباسپور معاونت بهداشت و درمان بنیاد و مدیر کل بنیاد شهرستان های استان تهران، مدیرعامل و معاونین شرکت متد برگزار شد. طی این مراسم با اهدای لوح و هدایا از خدمات دکتر پژمان آقایی تجلیل و جناب دکتر جعفر سالاری به عنوان سرپرست جدید بیمارستان میلاد شهریار معرفی گردید.

جناب آقای دکتر عباسپور ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت دکتر آقایی در طول ۱۳ سال ریاست بیمارستان میلاد شهریار و تلاش ایشان جهت ارائه خدمات تخصصی، با داشتن صبر و پشتکار و انگیزه لازم، استفاده از تجارب و راهنمایی و مشارکت تمام پرسنل بیمارستان بیان کردند: همه ما یک هدف و آرمان واحد به نام خدمت به مردم را دنبال میکنیم و این تغییرات فقط در راستای مضاعف نمودن انرژی و توان افراد و ارتقاء و سطح خدمات است. رئیس بیمارستان و پرسنل باید تعامل مشترکی با هم داشته باشند و با همکاری و مشارکت نواقص را برطرف نمایند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‏های استان تهران، آقای عبداله مرتضوی در این مراسم عنوان کرد: خدمتگزاری به خانواده‏های شهدا و ایثارگران توسط بیمارستان میلاد شهریار، نعمتی الهی است که به کارکنان این مجموعه رسیده است و هدف خدمت به ایثارگران معزز به بهترین وجه ممکن است. همچنین در پایان از زحمات ارزشمند دکتر آقایی که مظهر اخلاص، ایمان و از وفاداران به آرمان های انقلاب هستند، تقدیر و تشکر کنم و برای آقای دکتر سالاری آرزوی سربلندی و موفقیت روزافزون در سمت جدید ایشان دارم.

تازه های شرکت متد

تازه های مراکز متد

اشتراک گذاری این خبر

Email
LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp